Grant již nemá příznaky ulcerózní kolitidy na carnivore diet

https://carnivore.diet/grant-no-ulcerative-colitis-symptoms-on-a-carnivore-diet/

Grant

Ahoj,

Jmenuji se Grant Marceau,

Je mi 34, žiju v Austrálii na jižním pobřeží Nového Jižního Walesu. Můj otec měl rakovinu střev a ulcerózní kolitidu a zemřel v roce 2010.

Já měl v jednu chvíli 90 kg a byl jsem na svou výšku 170 cm docela oplácaný.

Jak to začalo

Diagnózu ulcerózní kolitida jsem dostal v roce 2013 a byl jsem 3 týdny v nemocnici. V nemocnici chvíli trvalo, než léky zvítězily nad vředy v mém tlustém střevě. V jednu chvíli se lékaři rozhodovali, zda mi úplně neodstraní tlusté střevo. Naštěstí léky zabraly a vyváznul jsem bez operace.

Doma jsem se pomalu, ale jistě zlepšoval. Snažil jsem se dobře jíst a pravidelně cvičit. Taky jsem bral celou hromadu léků. V roce 2016 jsem začal s osobními tréninky v místní posilovně a začal jsem se cítit opravdu dobře. Věřím, že to bylo kvůli stravě, jakou mi trenér naordinoval. Dieta, kterou předepsal, byla základní strava s masem a trochou zeleniny. Toho jsem se držel, jedl hodně bílkovin a zeleninu s nízkým obsahem sacharidů. Zhubl jsem 10 kg. V té době jsem ještě neocenil, jak moc mi jídlo změnilo život. Udělal jsem chybu. Myslel jsem si, že tvrdá práce je hotová a vrátil jsem se ke svým starým způsobům. Než jsem si to uvědomil, půlka ztracené váhy naskočila zpět. Zase jsem se cítil neustále nafouknutý. Nic jsem s tím nedělal, prostě jsem přijal, že takhle to pro mě teď s ulcerózní kolitidou bude.

Přetočme čas na letošek. Díky dalšímu osobnímu trenérovi jsem se dozvěděl o carnivore diet. Hodně jsem to zkoumal online a našel jsem Shawna Bakera a další lidi. Různí lidé na youtube o tom hodně mluvili. Rozhodl jsem se, že to zkusím a budu se držet pevného tréninkového režimu. První 3 týdny na carnivore diet jsem se cítil hrozně. Měl jsem ale všechno nastudované a věděl jsem, že je to normální. Ve 4. týdnu se něco změnilo a já se z ničeho nic začal cítit úžasně. Průjem a bolesti hlavy skončily. Nálada a energie byly na vrcholu.

Současnost

Teď jsem už 7 měsíců na přísné variantě carnivore diet. Občas sním nízkosacharidový salát. Alkohol jen velmi příležitostně. Moji lékaři mi dělají pravidelné krevní testy a byl jsem na ultrazvuku orgánů. Všechny výsledky jsou v pořádku.

Cvičím 7 dní v týdnu a někdy i dvakrát denně. Už nějakou dobu vážím stabilně 72 kg. Tělesný tuk zmizel, cítím se úžasně a mám spousty energie. Už ani nemám pocit, že bych měl nějakou nemoc. Moje kondice se díky této dietě posunula na novou úroveň a nemůžu být dost vděčný za práci, kterou Shawn Baker dělá.

Jsem na tom tak dobře, že jsem se kvalifikoval do Ninja Warrior Australia. Doufám, že mi to v televizi dobře vyjde a pomůžu šířit zprávu o sacharidech a cukru a jak jsou špatné pro lidi. taky jsem kuchař a rád bych vzdělával lidi, jak si vařit a jíst skutečné jídlo.

Zdravím všechny,
Grant M